Transport lawetą BMW i8 w Warszawie

Laweta Warszawa

Firma „Hol24” powstała w roku 1990. Otwarcie na potrzeby klienta, fachowość i wysoka jakość usług sprawiły, że nasza marka cieszy się zaufaniem i uznaniem pośród zleceniodawców.
Specjalizujemy się w szeroko pojętej pomocy drogowej. Pomożemy naszym klientom podczas stłuczek, awarii i wypadków na terenie miasta Warszawa i okolic. Zajmujemy się skutecznym i bezpiecznym holowaniem pojazdów takich jak motocykle, samochody ciężarowe i auta osobowe. Kiedy zaskoczy Państwa pusty bak, dowieziemy na miejsce paliwo takie jak benzyna czy olej napędowy. Oferujemy awaryjne otwieranie auta, a zatrudnieni przez nas fachowcy dokonają drobnych napraw w przypadku usterek i awarii.
Nasza praca jest bezpieczna i profesjonalna, ponieważ dysponujemy sprawnie technicznie lawetami. Nasi pracownicy posiadają wszelkie uprawnienia i kwalifikacje, które stale są poszerzane, aby mogli wykonywać powierzone im obowiązki na jeszcze wyższym poziomie.

W ramach naszej działalności przeprowadzimy sprawny i bezpieczny transport lawetą, przewóz aut i samochodów. W przypadku awarii bądź usterki oferujemy holowanie pojazdu do najbliższego warsztatu bądź w miejsce wyznaczone przez klienta.
Jeżeli spotkała Państwa stłuczka, wypadek bądź pojazd odmówił posłuszeństwa, wystarczy jeden telefon, by uzyskali Państwo profesjonalną i kompleksową pomoc drogową.