Transport lawetą BMW i8 w Warszawie

Laweta Warszawa Ochota

W dzielnicy Warszawa Ochota każdego dnia dochodzi do stłuczek, wypadków i kraks samochodowych. Brawurowa jazda, pośpiech czy zbyt duże natężenie ruchu drogowego są najczęstszą przyczyną powyższych zdarzeń drogowych. Kiedy staniemy się ofiarą wypadku, warto zadzwonić po zaufaną pomoc drogową. Niezbędna może okazać się także laweta bądź holowanie do najbliższego warsztatu samochodowego.

Nasza firma pomoże wyjść z Państwu z nawet największej opresji na drodze. Działamy sprawnie, fachowo i z zachowaniem najwyższych standardów. Posiadamy ponad 25-letnie doświadczenie poparte szeroką wiedzą i wysokimi kwalifikacjami.

Naszym atutem jest specjalistyczna laweta, która spełnia wszelkie normy i wymogi techniczne. Laweta jest dostosowana do transportu samochodów osobowych i dostawczych. Oferujemy szeroki wachlarz usług w zakresie pomocy drogowej i holowania. Przeprowadzamy drobne naprawy na miejscu, zajmujemy się awaryjnym otwieraniem samochodów, transportem osób oraz dowozem paliwa. Dostosowujemy ofertę do wymagań naszych Klientów. Zaufało nam już wielu Odbiorców, co potwierdzają pozytywne rekomendacje. Współpracując z nami możecie być Państwo pewni sprawności działania, niezawodności usług oraz rozsądnej oferty cenowej. Zapraszamy do całodobowego kontaktu telefonicznego. Całodobowa laweta na Ochocie, na terenie Warszawy Ochota.