Transport lawetą BMW i8 w Warszawie

Laweta Warszawa Wawer

Mimo, że Wawer nie należy do najbardziej zatłoczonych dzielnic miasta Warszawa, to każdego dnia dochodzi tu do wielu stłuczek, wypadków i kolizji drogowych. Warto pamiętać, że w takich sytuacjach należy wezwać odpowiednie służby medyczne i porządkowe. Konieczna może okazać się także laweta. Nie zawsze usługi takie jak holowanie czy laweta są objęte ubezpieczeniem OC.

Nasza firma oferuje kompleksową pomoc drogową już od ponad 25 lat. Na tle konkurencji wyróżnia nas sprawność działania, bogate doświadczenie oraz nieszablonowe podejście do potrzeb Klientów. Posiadamy nowoczesne wyposażenie takie jak laweta, która jest dostosowana do przewozu samochodów osobowych i dostawczych. Doświadczony zespół pracowników zawsze przywiązuje uwagę do odpowiedniego zabezpieczenia miejsca zdarzenia i umocowania pojazdu na lawecie.

Działamy błyskawicznie i sprawnie bez utrudnień dla ruchu drogowego. Pomogliśmy już setkom Klientów wyjść z nawet największych opresji drogowych, dzięki czemu zyskaliśmy szerokie grono stałych i wiernych Odbiorców. To Państwa zadowolenie jest dla nas najważniejsze. Działamy na terenie dzielnicy Wawer i okolic. Oferujemy holowanie, dowóz paliwa, awaryjne otwieranie samochodów oraz przeprowadzanie drobnych napraw. Działamy całodobowo. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 600 440 440. Całodobowa laweta w Wawrze, na terenie Warszawy Wawer.