Transport lawetą BMW i8 w Warszawie

Laweta Warszawa Wola

Warszawa Wola jest jedną z najbardziej zatłoczonych dzielnic stolicy. Każdego dnia przejeżdżają tędy tysiące samochodów osobowych, ciężarowych i dostawczych. Brawura, zbytnia pewność siebie, niezastosowanie się do przepisów prawa ruchu drogowego oraz duże natężenie ruchu sprawia, że każdego dnia dochodzi tu do wypadków.

Już od 25 lat Hol24 pomaga wyjść kierowcom z nawet najbardziej kryzysowych sytuacji na drodze. Dzięki doświadczeniu oraz wiedzy branżowej jesteśmy w stanie zagwarantować sprawną i profesjonalną obsługę powypadkową. Głównym profilem naszej działalności są pomoc drogowa oraz holowanie z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu takiego jak laweta.

Zatrudniamy odpowiedzialnych pracowników, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje zawodowe. Działamy sprawnie i profesjonalnie nie utrudniając jednocześnie ruchu drogowego. Naszym atutem jest specjalistyczna laweta. Oferujemy także usługi w zakresie holowania samochodów osobowych i dostawczych, dowozu paliwa na miejsce czy awaryjnego otwierania aut. Gwarantujemy rozsądne ceny. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, nasze usługi świadczymy całodobowo nie tylko na terenie dzielnicy Wola, ale także na obszarze całego miasta Warszawa. Kiedy potrzebna będzie Ci laweta bądź przydarzy się Ci się wypadek na drodze, zadzwoń do nas! Całodobowa laweta na Woli, na terenie Warszawy Wola.