Transport lawetą BMW i8 w Warszawie

Pomoc drogowa

Firma Hol24, dzięki ponad dwudziestoletniemu doświadczeniu, praktyce i szerokim kwalifikacjom jest w stanie sprostać nawet najbardziej wygórowanym wymaganiom naszych klientów.
Specjalizujemy się w kompleksowej pomocy drogowej na terenie miasta Warszawa i okolic, a także całego kraju jak i Europy.  Dysponujemy sprawnie technicznie sprzętem oraz lawetami, które umożliwiają nam fachowe i profesjonalne wykonywanie obowiązków. Świadczona przez nas całodobowa pomoc drogowa w Warszawie jest odpowiedzią na potrzeby klientów, których stawiamy zawsze na pierwszym miejscu.
Przyjmiemy zlecenia w zakresie holowania i transportu pojazdów (motocykli, samochodów ciężarowych, aut osobowych) w wyznaczone przez klienta miejsce lub do najbliższego warsztatu naprawczego. Podejmiemy się wykonania drobnych napraw na miejscu, awaryjnego otwierania samochodu w przypadku zatrzaśnięcia w nim kluczyków, dostarczymy paliwo i przewieziemy osoby bezpiecznie w miejsce docelowe.
Do dyspozycji klienta jesteśmy całodobowo, przez siedem dni w tygodniu. Na miejsce zdarzenia docieramy błyskawicznie oferując kompleksowe usługi w zakresie pomocy drogowej. Stale poszerzamy swoje kwalifikacje, aby nasza autopomoc drogowa była jeszcze skuteczniejsza i bardziej profesjonalna. Wystarczy jeden telefon, aby nasza firma udzieliła pomocy w przypadku wypadku, awarii, usterki bądź stłuczki.