Transport lawetą BMW i8 w Warszawie

Laweta Warszawa Targówek

Targówek jest dzielnicą Warszawy, gdzie codziennie dochodzi do wielu kolizji, stłuczek i wypadków. Najczęstszą przyczyną tych zdarzeń drogowych są pośpiech, brawura, zbytnia pewność siebie kierowców oraz zwykła nieostrożność. Wypadki z udziałem samochodów osobowych i ciężarowych wymagają często pomocy drogowej. Niejednokrotnie niezbędna jest także laweta bądź holowanie pojazdu do warsztatu samochodowego.

Firma Hol24 oferuje kompleksowe usługi w zakresie pomocy drogowej już od ponad 25 lat. Dzięki doświadczeniu, wiedzy oraz wysokim kwalifikacjom jesteśmy w stanie pomóc naszym Klientom w nawet najbardziej kryzysowych sytuacjach na drodze. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem i narzędziami. Nasza laweta przechodzi systematycznie wymagające przeglądy techniczne oraz jest dostosowana do transportu samochodów osobowych i ciężarowych. Ponadto zajmujemy się holowaniem wszelkiego rodzaju pojazdów, awaryjnym otwieraniem aut oraz dowozem paliwa na miejsce. Zatrudniamy doświadczonych fachowców.

Gwarantujemy błyskawiczną i profesjonalną pomoc w przypadku stłuczek, wypadków, kolizji, usterek i awarii. Oferowana przez nas pomoc drogowa oraz holowanie z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu takiego jak laweta pomogły wyjść dziesiątkom Klientów z nawet największych opresji. To Państwa zadowolenie jest dla nas najważniejsze, dlatego do Waszej dyspozycji jesteśmy całodobowo. Zapraszamy. Całodobowa laweta na Targówku, na terenie Warszawy Targówek.