Transport lawetą BMW i8 w Warszawie

Laweta Warszawa Żoliborz

W dzielnicy Żoliborz każdego dnia dochodzi do wielu wypadków z udziałem samochodów osobowych, ciężarowych i dostawczych. Firma Hol24 od ponad 25 lat świadczy kompleksowe usługi w zakresie szeroko pojętej pomocy drogowej oraz holowania z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu takiego jak laweta.

Oferujemy błyskawiczną i profesjonalną obsługę powypadkową nie tylko na terenie dzielnicy Żoliborz, ale także całego miasta Warszawa. Gwarantujemy wysoką jakość usług, sprawność działania i odpowiedzialność realizacji. Zatrudniamy solidnych pracowników oraz dysponujemy specjalistycznym sprzętem. Posiadana przez nas laweta systematycznie przechodzi wymagające przeglądy techniczne.

Dbamy o odpowiednie zabezpieczenie miejsca, w którym doszło do wypadku dbając jednocześnie o nieutrudnianie ruchu drogowego innych pojazdów. Zaufało nam już wielu Klientów, którym niejednokrotnie pomagaliśmy wyjść z największych opresji drogowych. Działamy całodobowo. Oferujemy także usługi holowania, awaryjnego otwierania samochodów oraz przeprowadzania drobnych napraw w miejscu wezwania. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Całodobowa laweta na Żoliborzu, na terenie Warszawy Żoliborz.