Transport lawetą BMW i8 w Warszawie

Laweta Warszawa Rembertów

Warszawa jest jednym z najbardziej zakorkowanych miast w kraju. Położony na wschodzie stolicy Rembertów jest miejscem, gdzie każdego dnia dochodzi do stłuczek, kraks i wypadków. Uczestnikami tych zdarzeń drogowych są najczęściej samochody osobowe, auta dostawcze oraz motocykle. W większości wypadków konieczna może okazać się laweta i pomoc drogowa.

Nasza firma posiada ponad 25-letnie doświadczenie w zakresie szeroko pojętych usług pomocy drogowej. Bogate doświadczenie, bardzo dobra znajomość rynku oraz dynamiczny rozwój firmy sprawia, że nasze usługi świadczymy profesjonalnie, niezawodnie i z zachowaniem najwyższych rynkowych standardów. Naszym atutem jest specjalistyczna laweta dostosowana do holowania samochodów osobowych i ciężarowych. Posiadany przez nas sprzęt spełnia wszelkie atesty i wymogi techniczne.

Zatrudniamy solidnych, kompetentnych i wysoko kwalifikowanych pracowników. Oprócz holowania i pomocy drogowej zajmujemy się także awaryjnym otwieraniem samochodów, dowozem paliwa na miejsce zdarzenia oraz przeprowadzaniem drobnych napraw. Do Państwa dyspozycji jesteśmy całodobowo. Oferowane przez nas holowanie z wykorzystaniem takiego sprzętu jak laweta oraz kompleksowa pomoc drogowa, pomogły już dziesiątkom kierowców wyjść z największych opresji na drodze. W przypadku, kiedy będziecie Państwo potrzebować naszej pomocy, zapraszamy do całodobowego kontaktu telefonicznego. Całodobowa laweta w Rembertowie, na terenie Warszawy Rembertów.