Transport lawetą BMW i8 w Warszawie

Laweta Warszawa Śródmieście – Centrum

Śródmieście jest dzielnicą położoną w samym sercu Warszawy. Słynie z dużego natężenia ruchu, nie tylko w  godzinach szczytu. Każdego dnia wielu kierowców samochodów osobowych i ciężarowych uczestniczy w wypadkach, kraksach i stłuczkach. W takich sytuacjach niezbędna może okazać się pomoc drogowa i laweta.

Firma Hol24 działa na polskim rynku od roku 1990. Z roku na rok grono zadowolonych ze współpracy z nami Klientów stale się powiększa, czego dowodem są pozytywne rekomendacje. Naszym atutem są doświadczeni pracownicy, którzy powierzone zadania wykonują sprawnie, niezawodnie i solidnie. Wierzymy, że dzięki naszemu doświadczeniu oraz wiedzy uda nam się Państwu pomóc w nawet najbardziej kryzysowych sytuacjach na drodze. Posiadamy nowoczesny i specjalistyczny sprzęt jakim jest laweta. Spełnia ona wszelkie normy techniczne i wymogi bezpieczeństwa.

Laweta jest dostosowana do transportu samochodów ciężarowych, motocykli i aut osobowych. Oferujemy także całodobowe usługi w zakresie dowozu paliwa, awaryjnego otwierania samochodów oraz przeprowadzenia napraw bieżących. Terenem naszej działalności jest głównie Warszawa. Współpracując z naszą firmą możesz być pewien profesjonalnej obsługi oraz fachowej pomocy w nawet najbardziej kryzysowych sytuacjach na drodze. Jeżeli kiedykolwiek będziesz w opresji po wypadku bądź stłuczce samochodowej, zapraszamy do całodobowego kontaktu telefonicznego. Całodobowa laweta w Centrum, na terenie Warszawy Śródmieście – Centrum.