Transport lawetą BMW i8 w Warszawie

Laweta Warszawa Ursynów

Ursynów to warszawska dzielnica, gdzie na duże natężenie ruchu oraz liczne wypadki narzekają kierowcy samochodów osobowych, ciężarowych i motocykli. Co zrobić w sytuacji, kiedy będziesz uczestniczył w stłuczce? Warto zadzwonić wtedy po sprawdzoną pomoc drogową. Niezbędna może okazać się także laweta, która dostosowana jest do transportu aut osobowych i dostawczych.

Hol24 jest firmą, która istnieje na rynku już od ponad 25 lat. Bogate doświadczenie oraz bardzo dobra znajomość rynku czynią nas godnym zaufania partnerem do współpracy. Od początku działalności najważniejsze jest dla nas zadowolenie Klienta. Gwarantujemy sprawność realizacji bez utrudniania ruchu drogowego, odpowiedzialność oraz solidność usług. Przyjeżdżamy błyskawicznie na miejsce zdarzenia oraz udzielamy kompleksowej pomocy drogowej. Naszym atutem jest specjalistyczna laweta oraz doświadczeni pracownicy.

Oferujemy także usługi takie jak: holowanie do warsztatu samochodowego, awaryjne otwieranie auta, transport osób uczestniczących w zdarzeniu drogowym oraz dowóz paliwa na miejsce. Przeprowadzamy także drobne naprawy pojazdów. Terenem naszej działalności jest Ursynów oraz pozostałe dzielnice Warszawy. Od lat pomagamy naszym Klientom w nawet najbardziej kryzysowych sytuacjach na drodze. Jeżeli będzie potrzebna Ci laweta bądź padniesz ofiarą wypadku lub stłuczki- zadzwoń do nas. Do Państwa dyspozycji jesteśmy całodobowo. Całodobowa laweta na Ursynowie, na terenie Warszawy Ursynów.