Transport lawetą BMW i8 w Warszawie

Laweta Warszawa Wilanów

Warszawa Wilanów to dzielnica, gdzie każdego dnia zdarzają się liczne wypadki i stłuczki samochodowe. W takich sytuacjach nieoceniona wydaje się sprawdzona pomoc drogowa i laweta. Nasza firma Hol24 działa na rynku od przeszło 25 lat. Gwarantujemy wysoką jakość usług oraz sprawność realizacji.

Dzięki bogatemu doświadczeniu oraz nieustannemu podnoszeniu kwalifikacji zawodowych udało nam się pomóc już dziesiątkom Klientom z dzielnicy Warszawa Wilanów. Posiadana przez nas laweta spełnia wszelkie normy i standardy techniczne. Stale unowocześniamy nasz sprzęt, ponieważ najważniejsze jest dla nas zadowolenie Klientów. Współpracujemy z doświadczonymi fachowcami.

Dbamy o prawidłowe zabezpieczenie miejsca wypadku. Działamy sprawnie, bez utrudnień w ruchu drogowym. Naszą specjalizacją jest pomoc drogowa i holowanie pojazdów. Posiadana przez nas laweta jest dostosowana do transportu aut osobowych i motocykli. Oferujemy także awaryjne otwieranie samochodów, dowóz paliwa we wskazane miejsce oraz wykonanie drobnych napraw na życzenie Klienta. Do Państwa dyspozycji jesteśmy całodobowo. Jeżeli zdarzył Ci się wypadek, stłuczka bądź awaria- zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Całodobowa laweta w Wilanowie, na terenie Warszawy Wilanów.