Transport lawetą BMW i8 w Warszawie

Laweta Warszawa Praga Południe

Praga Południe zdaniem wielu kierowców jest najbardziej zatłoczoną część stolicy, gdzie każdego dnia dochodzi do wielu stłuczek, kraks i wypadków. W zależności od tego, jak poważny był wypadek wymaga on interwencji różnych służb medycznych i porządkowych. W częstych przypadkach niezbędna okazać się może laweta bądź holowanie pojazdu.

W dzielnicy Praga Południe działa duża liczba firm specjalizujących się w szeroko pojętej pomocy drogowej. Mimo tego, że holowanie lub laweta mogą być usługami wliczonymi w OC, wielu kierowców woli znaleźć profesjonalną firmę na własną rękę. Hol24 działa na rynku już od ponad 25 lat. Do dyspozycji naszych Klientów jesteśmy całodobowo, a dzięki specjalistycznemu sprzętowi i wykwalifikowanej kadrze pracowników możemy zagwarantować Państwu profesjonalną obsługę, sprawność realizacji oraz wysoką jakość usług.

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem takim jak laweta, który jest dostosowany do transportu samochodów osobowych, ciężarowych i motocykli. Przeprowadzamy drobne naprawy na miejscu zdarzenia, dowozimy paliwo oraz otwieramy awaryjnie samochody. W ramach naszej działalności zajmujemy się także holowaniem pojazdów do warsztatów samochodowych. Mamy pewność, że dzięki doświadczeniu oraz zaangażowaniu jesteśmy przygotowani na każdą kryzysową sytuację na drodze. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, nasze usługi świadczymy całodobowo. Całodobowa laweta na Pradze Południe, na terenie Warszawy Praga Południe.