Transport lawetą BMW i8 w Warszawie

Laweta Warszawa Włochy

Włochy są dzielnicą Warszawy, gdzie nie tylko w godzinach szczytu można zaobserwować wzmożony ruch samochodowy. W przypadku, kiedy kierowca nie zachowa odpowiedniej ostrożności może dojść do groźnych zdarzeń drogowych takich jak wypadki, kraksy czy stłuczki. W zależności od tego, jak bardzo wypadek jest poważny, należy wezwać odpowiednie służby ratunkowe. Kiedy stłuczka bądź kraksa nie zagrażają życiu ludzkiemu, konieczna okazać się może laweta. Wiele firm na terenie dzielnicy Warszawa Włochy oferuje usługi takie jak laweta, holowanie czy pomoc drogowa.

Hol24 istnieje na rynku od ponad 25 lat. Wieloletnie doświadczenie zawodowe oraz szeroka wiedza branżowa wyróżniają nas na tle konkurencji. Oferujemy szeroki zakres usług obejmujących awaryjne otwieranie samochodu, holowanie do warsztatu, drobne naprawy czy dostarczenie paliwa we wskazane przez Klienta miejsce. Błyskawicznie docieramy na miejsce zdarzenia, prawidłowo zabezpieczamy pojazd oraz gwarantujemy bezpieczny i sprawny transport auta w miejsce docelowe. Nasza praca nie utrudnia ruchu drogowego.

Posiadana przez nas laweta spełnia normy techniczne oraz jest przystosowana do przewozu samochodów osobowych, aut dostawczych i motocykli. Niejednokrotnie pomogliśmy kierowcom wyjść z nawet najgorszych opresji na drodze, czego dowodem są pozytywne rekomendacje. Wierzymy, że dzięki dynamicznemu rozwojowi przedsiębiorstwa nasze usługi możemy świadczyć na jeszcze wyższym poziomie. Działamy całodobowo. Zapraszamy. Całodobowa laweta na Włochach, na terenie Warszawy Włochy.