Transport lawetą BMW i8 w Warszawie

Laweta Warszawa Wesoła

Nawet najbardziej doświadczonym kierowcom może przytrafić się wypadek, stłuczka bądź kraksa. Brawurowa jazda, złe nawyki, zbytni pośpiech czy też zwykła nieuwaga są przyczyną niebezpiecznych zdarzeń drogowych, do których dochodzi każdego dnia. Warszawa Wesoła jest jedną z najbardziej zakorkowanych dzielnic Warszawy, co znacznie podnosi odsetek wypadków- zwłaszcza wśród kierowców samochodów osobowych.

Firma Hol24 pomogła już dziesiątkom kierowców wyjść nawet z najbardziej kryzysowych sytuacji na drodze. Na tle konkurencji wyróżnia nas 25-letnie doświadczenie, bardzo dobra znajomość branży oraz wysoka jakość usług z zachowaniem rozsądnej oferty cenowej. Tworzymy zespół doświadczonych fachowców, którzy takie usługi jak pomoc drogowa czy holowanie wykonują na najwyższym poziomie.

Dużym atutem naszej firmy jest nowoczesna laweta, która przechodzi systematycznie wymagające przeglądy techniczne. Laweta została dostosowana do przewozu samochodów osobowych i dostawczych. Dbamy o odpowiednie zabezpieczenie miejsca wypadku lub stłuczki, bez większych utrudnień w zakresie ruchu drogowego. Świadczymy nie tylko usługi takie jak holowanie, pomoc drogowa czy laweta. Zajmujemy się także awaryjnym otwieraniem aut oraz dowozem paliwa na miejsce. Przewozimy osoby, które brały udział w wypadku pod wskazany adres. Istnieje możliwość przeprowadzenia drobnych napraw samochodowych. Gwarantujemy profesjonalną i całodobową pomoc drogową na terenie dzielnicy Wesoła i okolic. Całodobowa laweta w Wesołej, na terenie Warszawy Wesoła.