Transport lawetą BMW i8 w Warszawie

Holowanie pojazdu

Firma „Hol24” już od roku 1990 świadczy swoje usługi na terenie miasta Warszawa w zakresie pomocy drogowej i holowania. Kładziemy nacisk na jakość usług, skuteczność i szybkość działania oraz profesjonalizm w rozsądnej cenie. Na pierwszym miejscu niezmiennie stawiamy satysfakcję i bezpieczeństwo zleceniodawcy, co przekłada się na kompleksowość i poziom naszych usług.
W ramach naszej działalności wykonujemy holowanie z wykorzystaniem najlepszych i wytrzymałych sprzętów. Gwarantujemy bezpieczeństwo holowanego pojazdu, sprawność działania i pełen profesjonalizm w trakcie udzielania pomocy drogowej.
W trosce o cenny czas klienta, zajmiemy się także dostarczeniem paliwa oraz drobnymi naprawami w przypadku drobnych awarii. Kiedy przez nieuwagę zatrzaśniecie Państwo kluczyki w samochodzie, możecie liczyć na naszą pomoc, w ramach której dokonamy awaryjnego otwierania bez szkody dla auta.

Na pierwszym miejscu stawiamy zawsze potrzeby naszych klientów dlatego świadczymy całodobowe holowanie w Warszawie. Dzięki niezbędnym uprawnieniom i stale poszerzanym kwalifikacjom, jesteśmy w stanie pomóc w nawet najbardziej kryzysowych sytuacjach na drodze. Wykonamy bezpieczne i fachowe holowanie samochodów i holowanie motocykli na terenie całej stolicy całodobowo, przez siedem dni w tygodniu.
Firma „Hol24” to profesjonalne i fachowe rozwiązanie Państwa problemów. Wykonywane przez nas autoholowanie oraz pomoc drogowa to gwarancja wysokiej jakości, skuteczności i bezpieczeństwa. Wystarczy zaledwie jeden telefon, by uzyskali Państwo fachową i kompleksową pomoc.