Transport lawetą BMW i8 w Warszawie

Hol24 – pomoc drogowa 24h Warszawa

Firma „Hol24” prowadzi swoją działalność od roku 1990 mając na celu potrzeby, wymagania oraz komfort i bezpieczeństwo naszych Klientów. Swoje kwalifikacje, wiedzę i umiejętności stale doskonalimy, aby w jeszcze większym stopniu zagwarantować Państwu wysoki poziom oraz jakość naszych usług.

Specjalizujemy się w kompleksowej pomocy drogowej, a do dyspozycji Klienta jesteśmy przez całą dobę. Pomożemy w przypadku awarii, drobnych usterek oraz w sytuacji, kiedy kierowca przez nieuwagę zatrzaśnie kluczyki w samochodzie. Świadczymy profesjonalne usługi holownicze z wykorzystaniem bezpiecznych lawet ze wszystkimi atestami. Kiedy będziecie mieli Państwo pusty bak, przywieziemy Państwu paliwo, w przypadku unieruchomienia pojazdu przewieziemy Państwa w docelowe miejsce. Przetransportujemy skutecznie i bezpiecznie zarówno samochody osobowe jak i dostawcze.

Dzięki ponad dwudziestoletniemu doświadczeniu, owocnej praktyce i pasji, nasza marka zdobyła uznanie w oczach klientów. Do potrzeb zleceniodawcy podchodzimy indywidualnie i fachowo. Dzięki zatrudnieniu wykwalifikowanej kadry pracowniczej, możecie być Państwo pewni najwyższej jakości w konkurencyjnej cenie.

Swoją działalność prowadzimy na terenie całej Warszawy i najbliższych okolic. Wystarczy jeden telefon, aby błyskawicznie i skutecznie uzyskali Państwo najlepszą i fachową pomoc drogową.