Transport lawetą BMW i8 w Warszawie

Laweta Warszawa Ursus

Warszawa Ursus jest dzielnicą, którą charakteryzuje duże natężenie ruchu i liczne korki, co z kolei może być częstą przyczyną stłuczek i wypadków na drodze. Nasza pomoc drogowa oferuje kompleksową obsługę powypadkową samochodów osobowych, ciężarowych i motocykli.

Naszą specjalizacją jest laweta – holowanie pojazdów do warsztatów bądź w miejsce wskazane przez Klienta. Posiadana przez nas laweta spełnia wszelkie atesty i normy bezpieczeństwa. Dbamy o prawidłowe zabezpieczenie pojazdu podczas transportu. Nasza pomoc drogowa działa na polskim rynku od ponad 25 lat. Z roku na rok liczba zadowolonych ze współpracy z nami Klientów stale się powiększa, co zawdzięczamy przede wszystkim dynamicznemu rozwojowi przedsiębiorstwa oraz wysokim kwalifikacjom naszych pracowników. Nasza laweta jest dostosowana do transportu pojazdów, motocykli i maszyn. Przechodzi systematyczne przeglądy i badania techniczne, dzięki czemu możecie być Państwo pewni odpowiedzialnej i bezpiecznej obsługi.

Nasza oferta to nie tylko laweta, pomoc drogowa i holowanie. Zajmujemy się również awaryjnym otwieraniem samochodów, kiedy zatrzaśniesz kluczyki w środku. Dowozimy paliwo na miejsce oraz przeprowadzamy drobne naprawy samochodowe. Nasza pomoc drogowa to gwarancja skuteczności, solidności obsługi oraz sprawności działania. Mając na względzie Państwa zadowolenie, nasze usługi świadczymy całodobowo. Kiedy będziesz miał wypadek lub awarię- zadzwoń! Całodobowa laweta na Ursusie, na terenie Warszawy Ursus.